آدرس مرکز مشاوره تهرانپارس

فروردین ۲۴, ۱۳۹۷ توسط مرکز مشاوره اکسیر0
آدرس-مرکز-مشاوره-تهرانپارس-min.jpg
آدرس مرکز مشاوره تهرانپارسReviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Apr 13Rating:
زمان مطالعه مطلب : ۵ دقیقه

مرکز مشاوره تهرانپارس

هنگام سازش با محیطی جدید و تجربه‌ای نو، داشتن احساسات منفی، تا حدی طبیعی است؛ اما اگر این احساسات منفی از حد طبیعی بیشتر شود، می‌تواند باعث کاهش تمرکز، آرامش و سلامت جسم و روان گردد. در این راستا و برای دسترسی بهتر شهروندان در شرق تهران، مرکز مشاوره اکسیر، مرکز مشاوره در تهرانپارس به نام کیمیای زندگی را افتتاح کرده است.

مرکز مشاوره و روانشناختی کیمیای زندگی در شرق تهران، طرف قرارداد با بیمه بانک‌ها و ارگان‌های دولتی، آماده هر گونه خدمت‌رسانی در زمینه روانشناسی و شناختی به پرسنل سازمان‌های طرف قرارداد توسط بیمه می‌باشد. اگر شما هم به دنبال آدرس مرکز مشاوره تهرانپارس می‌گردید، حتما با ما در تماس باشید.

مرکز مشاوره و روانشناسی اکسیر تا کنون علاوه بر زمینه مشاوره، روانشناسی، روانپزشکی و روانسجی به برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی (مهارت‌های زناشویی، مهارت‌های فرزند پروری، مهارت‌های زندگی، خلاقیت، و…) نیز پرداخته است. حیطه اصلی فعالیت‌های این مرکز شامل مشاوره فردی، مشاوره ازدواج، مشاوره گروهی، مشاوره کودک و نوجوان، خانواده درمانی، نوروفیدبک، درمان اضطراب، اختلالات خلقی و اختلالات جنسی می‌شود. علاوه بر این در این مرکز انواع آزمون های استعداد یابی و روانی نیز برگزار می‌شود.

کادر مجرب و متخصص ما همه روزه پذیرای شما عزیزان می‌باشند. اهداف زیادی در مرکز مشاوره اکسیر و مرکز مشاوره کیمیا، دنبال می‌شود که در ادامه به آنها پرداخته ایم.

اهداف پيشگيرانه در مرکز مشاوره کیمیا

در این هدف سعی شده که با برگزاری كارگاه‌های مختلف از جمله فرزند‌پروری، آموزش مهارت‌های زندگی برای كودكان، تربيت جنسی، شناخت و تنظيم هيجانات كودكان، بازی درمانی، قصه درمانی، پيشگيری از آسيب های روانی و اعتياد، پيشگيری از بـروز اختلالات شخصيت در بزرگسالی، پيشگيری از بروز مشكلات جنسی و….. همچنین گـروه درمانی سلامت روان، گامـی بلنـد در جـهت پیشگیری از مشکلات سلامت روان در جامعه برداشته شود. معمولاً در هـر جامعه‌ای به دلیل هــزینه‌ها و مشکلاتی که درمان به بار می‌آورد از هدف پیشگیرانه که به نوعی کم هزینه و مقرون به صرفه است استفاده می‌شود.

روان درمانی مرکز مشاوره کیمیا

متخصصان ما در مرکز مشاوره اکسیر و مرکز مشاوره کیمیای زندگی، در این هدف به دنبال درمان مشکلات اعم از افسردگی، اضطراب، مشکلات کودک (مشاور کودک)، وسواس (از جمله وسواس موکنی و..)، درمان اعتیاد، زوج درمانی (مشاوره ازدواج)، چاقی، پرخوری، بیش فعالی، مشکلات جنسی (سکس تراپی) و…. می‌باشند.

ارتقاء و بازتوانی در مرکز مشاوره کیمیا در شرق تهران

مرکز مشاوره اکسیر و کیمیا، با استفاده از دستگاه‌های مجهز (از جمله نوروفیدبک ،TDCS و…)، به افزایش سطح ارتقاء عملکردهای شناختی (توجه، تمرکز، هوشیاری، حافظه و….) مراجع کمک می‌کند. همچنین در این هدف فرد در گروه درمانی و یا کارگاه‌های مختلف به وسیله توجه آگاهی (mindfulness)، ارتباط موثر با خویشتن و… سبک زندگی بهتر را یاد می‌گیرد.


مقاله مرتبط: درمان تکنولوژیک


روانشناس کیست؟

روانشناس شخصی است که پس از گذراندن دوره‌های تخصصی خود در رشته روانشناسی به بررسی دقيق عملكرد رفتار با مغز و از طرفی ديگر ارتباط بين رفتار و محيط انسان می‌پردازد. همچنين رفتار شغلی، رفتار تحصيلی، رفتار شخصی و رفتار اجتماعی افراد را نيز مورد بررسی قرار می‌دهند و روی احساسات و افكار و انگيزه‌شان كار می‌كنند تا بتوانند آنها را كنترل كنند و در زندگی با سختی ها و مشكلات مقابله كنند.

دکتر روانشناس دارای تخصص های گوناگون و مهارت‌های متفاوتی از جمله متخصص زنان، مردان، خانواده، روانسنجی و ویژگی‌های آنها، دکتر روانشناس ازدواج، از قبل تا بعد از آن و همچنین متخصص تربیت و آسیب‌های کودکان می‌باشد که این مهارت‌ها کاملا متفاوت با رشته‌ها و تخصص‌های بالا می‌باشد! مزایای استفاده از یک مشاور با تخصص دکترا به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی و بصورت کاملا علمی با شما برخورد شود و مشکل شما بسادگی حل شود.

روانشناس با به كارگيری روش‌های آموزشی و روان درمانی بيماری‌های روانی شامل اختلالات شخصيتی، وسواس، اضطراب، خشونت و فوبيا را درمان می‌كند. يك روانشناس علاوه بر درمان قادر به مشاوره‌های تحصيلی، شغلی، ازدواج و كودك می‌باشد. روانشناس به تعليم و تربيت و آموزش شيوه‌های صحيح تفكر و رفتار می‌پردازد.

راهنمایی در عرصه روانشناسی سه وي‍ژگی مهم دارد: ۱) راهنمایی شغلی ۲) راهنمایی كودك ۳) راهنمایی آموزش.
در این روش معمولا مراجعه کننده پرسش هايی دارد که روانشناس به آنها جواب می دهد و در موارد ضروری توصیه‌هایی می‌کند که از سوی مراجعه کننده پذیرفته می‌شود، لذا برای حل مشکلات اساسی و پیچیده روانشناختی، روش مناسبی نمی‌باشد.

وظایف روانشناس شامل مسائل زیر است:

  • ایجاد ارتباط: ارتباطی مبتنی بر اعتماد و احترام با مراجعان ایجاد می‌کند.
  • توافق: با مراجعان برای موضوع صحبت جلسات مشاوره توافق می‌کند.
  • تشویق: مراجعان را برای صحبت درباره احساسات‌شان تشویق می‌کند.
  • گوش دادن دقیق: برای درک شرایط و موقعیت مراجعان به منظور ارائه بهترین راهنمایی‌ها از آنها سوال می‌پرسد.
  • همدلی و همراهی کردن: با مراجعان همراهی و همدلی می‌کند و در صورت نیاز آنها را به چالش می‌کشد.
  • کمک به مراجعان در دیدن چیزها و اتفاقات به صورت واضح تر یا به شکلی متفاوت: زیرا روانشناسان با تئوری‌ها و علوم این حوزه آشنا هستند و قادر خواهند بود مسائل را از زوایای مختلف بررسی کرده و ذهن مراجعه کننده را نسبت به آن معطوف نمایند.
  • ارجاء مراجعان به منابع کمکی دیگر در صورت نیاز: ارجاع مراجعین به روانپزشکان، روانشناسان یا مشاوران تخصصی همچون مشاوران شغلی یا مشاوران ازدواج از جمله این اقدامات است.
  • حفظ اسناد محرمانه مراجعین: زیرا مراجعین برای یافتن راهکار مناسب بسیاری از اتفاقات خصوصی زندگی خود را برای مشاور تعریف می‌کنند و مشاور باید نسبت به آنها حس مسئولیت زیادی داشته باشد.

نحوه روان درمانی در مرکز مشاوره تهرانپارس

روان درمانی آری یا خیر؟

روان درمانی به شيوه هايی گفته می‌شود كه در آن مشكلات روانی و عاطفی از طريق بيان مشكلات به يك درمانگر و گفتگو با او درمان می‌گردد. روان درمانگر به شناخت شما از خود و بهتر شدن توانايی مقابله به شما كمك می‌كند. در بعضی از موارد، شما ياد می‌گيريد كه چگونه گذشته را درك كرده و با خود را با زمان حال تطبيق دهيد. در موارد ديگر شما از آن دسته از پاسخ‌هايتان كه مشكلاتی را در زندگی شما ايجاد می‌كنند آگاه شده و شيوه‌های تغيير آنها را ياد می‌گيريد.


مقاله مرتبط: روان درمانی چیست؟


تحقیقات زیادی در زمینه روان درمانی و اثرات آن انجام شده است. تحقیقات نشان داده است که بیشتر افرادی که این شیوه درمانی دریافت کرده‌اند از علایم بیماری رها شده‌اند و توانسته‌اند در زندگی خود عملکرد بهتری داشته باشند. روان‌درمانی نشان داده است که باعث بهبود هیجان‌ها و رفتارهای فرد می‌شود و با تغییرات مثبتی در مغز و بدن همراه است.

اهداف روان درمانی

 • برطرف شدن علایمی که منجر به پریشانی شده‌اند.
 • تغییر الگوهای رفتاری آشفته
 • بهبود روابط بین فردی
 • مقابله بهتر با استرس‌های زندگی
 • رشد شخصی و بالیدگی فردی

مقاله مرتبط: اثرات مشاوره و روان درمانی

مقاله مرتبط: روان درمانی و مشاوره مرکز اکسیر

مقاله مرتبط: مرکز مشاوره و روانشناسی شرق تهران


آدرس بزرگترین مرکز مشاوره

ما در این مقاله سعی کردیم ضمن معرفی خدمات مرکز روانشناسی اکسیر، یک آدرس مرکز مشاوره تهرانپارس به نام مرکز مشاوره کیمیا (شعبه دیگر مرکز مشاوره اکسیر) را به شما معرفی کنیم.

مرکز مشاوره و روانشناسی اکسیر و نیز مرکز مشاوره کیمیا در شرق تهران، در زمینه مشاوره، روانشناسی، روانپزشکی و روانسجی به برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی (مهارت های زناشویی، مهارت های فرزند پروری، مهارت های زندگی، خلاقیت، و…) فعالیت می‌کند. حیطه اصلی فعالیت‌های این مرکز شامل کودک، نوجوان، بزرگسال، شغلی، جنسی و … است.علاوه بر این در این مرکز انواع آزمون‌های استعداد یابی و روانی نیز برگزار می‌شود. کادر مجرب و متخصص ما همه روزه پذیرای شما عزیزان در شعبه غرب تهران و شرق تهران می‌باشند.

آدرس شعبه فلکه اول تهرانپارس(کیمیای زندگی)

فلکه اول تهران پارس ، خیابان امیری طائمه(۱۴۲ غربی) پلاک ۱۲ واحد ۱

تلفن های تماس شعبه فلکه اول تهرانپارس (کیمیای زندگی) 

۷۶۷۱۰۸۲۳ – ۷۷۸۸۲۸۱۷ – ۷۶۷۱۰۸۱۹


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


آدرس مرکز مشاوره تهرانپارسReviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Apr 13Rating:
زمان مطالعه مطلب : ۵ دقیقه

مرکز مشاوره اکسیر با مجوز وزارت بهزیستی

ساعات کاری


۱۰ صبح – ۹ عصر
شنبه- پنجشنبه (غرب)
۱۲ صبح- ۸ عصر
شنبه- پنجشنبه (شرق)
بسته
جمعه
بسته
تعطیلات رسمی

اطلاعات تماس شعبه ها


شعبه شهرک غرب

۸۸۵۷۱۸۰۰ – ۸۸۰۷۸۵۸۵
۸۸۵۸۱۷۸۶ – ۸۸۰۷۸۸۴۴

شعبه فلکه اول تهرانپارس (کیمیای زندگی)

۷۶۷۱۰۸۲۳ – ۷۷۸۸۲۸۱۷
۷۶۷۱۰۸۱۹


اینستاگرام مرکز مشاوره اکسیر پینترست مرکز مشاوره اکسیر تلگرام مرکز مشاوره اکسیر مرکز مشاوره اکسیر در ویز

آدرس شعبه ها


شعبه شهرک غرب

شهرک غرب ،بلوار دادمان ، خیابان فلامک شمالی ، کوچه حیدریان پلاک ۱۸

شعبه فلکه اول تهرانپارس (کیمیای زندگی)

فلکه اول تهران پارس ، خیابان امیری طائمه(۱۴۲ غربی) پلاک ۱۲ واحد ۱
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره اکسیر می باشد . هرگونه کپی برداری از این سایت پیگرد قانونی دارد .
Call Now Button