روز مادر مبارک!

ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی اکسیر اعتقاد داریم زندگی لحظه های قشنگ زیاد داره ولی یکی از قشنگترین لحظات زندگی زمانی هستش که تو سرگرم کارهای روزانه خودت هستی و بدون اینکه بدونی یک نفر همون موقع داره برای موفقیتت دعا میکنه. اون کسیه که همیشه وقتی حواست نیست، حواسش به تو هست. خیلیها اعتقاد دارن اون فراتر از انسانه و فرشته ست. مادر!

مادر یعنی زیباترین شعر خدا! که بی هیچ چشمداشتی می سوزه تا تو سر پا بایستی.

مادر یعنی لطیف ترین گل بوستان هستی! که عجیب بوی خدا می دهد.

مادر یعنی خود بهشت! برای کسانی که آرزوی بهشت دارن.

مادر یک نفره ولی اگر خونه نباشه انگار هیچ کس خونه نیست.

گاهی بد نیست برای مادر، مادری کنیم. پیشانیش را ببوسیم، قربان صدقه اش برویم تا بداند که تا وقتی او هست، همه چیز خوب است.

روزهای پیش رو به هر بهانه ای و به هر دلیلی روز مادر نامیده شده است. اگرچه روزهای مختلفی در طول سال “روز مادر” نامگذاری شده است و هر کسی بنا به سلیقه اش در یکی از آن روزها قدردان زحمات مادر میشود، اما ما در مرکز مشاوره و روانشناسی اکسیر اعتقاد داریم همه روزها روز مادر است و تمامی روزهایی که به نام مقدس مادر نامیده شوند را جشن می گیریم.

تخفیف اکسیر به مناسبت روز مادر

طبق رویه ای که اخیرا توسط مدیریت موسسه مشاوره و روانشناسی اکسیر در پیش گرفته شده است در مناسب های مختلف و برای قدردانی از همراهی شما مراجعین محترم، هدیه ویژه ای را بصورت تخفیف ویژه روز مادر تدارک دیده ایم.

این تخفیف برای تمام مراجعین محترم به این صورت لحاظ می گردد که در صورت رزرو وقت مشاوره برای بازه زمانی ۱۳ دیماه ۱۴۰۲ تا ۵ بهمن ۱۴۰۲ به شما مراجعین محترم ۱۰ درصد تخفیف ویژه “روز مادر” برای هر جلسه مشاوره لحاظ می شود.

برای رزرو نوبت و یا کسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید:

۰۹۳۵۶۵۶۷۳۲۹ – ۸۸۰۷۸۵۸۵ – ۸۸۳۷۸۷۵۳

مشاوره آنلاین اکسیر