چگونه دختری را عاشق خود کنیم؟Reviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Nov 14Rating: 5.0چگونه دختری را عاشق خود کنیم؟هیچ فرمول جادویی برای درمان قلب شکسته نیست و همین طور هیچ فرمول جادویی برای عاشق کردن دخترها وجود ندارد. برخلاف آنچه که دیگران فکر می‌کنند، درک دختران کار دشواری نیست، مخصوصاً اگر بخواهید قلب آن‌ها را تصاحب کنید. در ادامه نحوه عاشق کردن دخترها را به شما آوزش می‌دهیم.به وسیله موارد زیر به راحتی می‌توانید دختری را عاشق خود کنید.

عاشق کردن دخترها

هیچ فرمول جادویی برای درمان قلب شکسته نیست و همین طور هیچ فرمول جادویی برای عاشق کردن دخترها وجود ندارد. برخلاف آنچه که دیگران فکر می‌کنند، درک دختران کار دشواری نیست، مخصوصاً اگر بخواهید قلب آن‌ها را تصاحب کنید. در ادامه نحوه عاشق کردن دخترها را به شما آوزش می‌دهیم.به وسیله موارد زیر به راحتی می‌توانید دختری را عاشق خود کنید.


مقاله مرتبط: چگونه پسری را عاشق خود کنیم؟

مقاله مرتبط: رابطه عاطفی و عاشقانه


مرکز روانشناسی اکسیر خدمات روانشناختی خود را توسط متخصصین مجرب در زمینه های مختلف از جمله مشاوره کودک، مشاوره فردی، مشاوره افسردگی، مشاوره اضطراب، مشاوره وسواس و … را به صورت حضوری و غیرحضوری به شما عزیزان ارائه می دهد.

مشاوره آنلاین اکسیر

راه‌های عاشق کردن دخترها

خوب گوش دهید

برای عاشق کردن دخترها باید خوب گوش کنید. دخترها مردی را دوست دارند که به صحبت‌ها و مشکلاتشان گوش دهد، وقتی شما شنونده خوبی باشید و بگذارید او حرف بزند یک قدم از بقیه پسرها جلوتر خواهید بود. مطمئن شوید او را مجبور به تصمیم گیری نمی‌کنید. او فقط می‌خواهد شما گوش دهید تا بتواند با آن مشکل کنار آید. اگر نظر شما را خواست حتماً به او بگویید. فقط مطمئن شوید که به او فشار نمی‌آورید.

ثابت کنید که دوست خوبی هستید

روابط عالی همیشه از دوستی‌های خوب شروع می‌شود. به او ثابت کنید که نیت شما خالص است و رابطه عاشقانه با او، تنها هدف نهایی شما نیست. شما به خاطره او حضور دارید اگر نیاز داشت به کسی تکیه کند.

دنیای او را بشناسید

با شناخت و ملاقات دوستان او، تلاش کنید جزئی از دنیای او شوید؛ اما این کار را به دلیل اینکه می‌خواهید او را تحت تأثیر قرار دهید انجام ندهید. شما باید تمایل واقعی داشته باشید تا جزئی از حلقه اجتماعی او شوید، به خصوص اگر همان سرگرمی‌ها و علائق را داشته باشید.

با این حال، اگر فکر می‌کنید که از دو دنیای متفاوت هستید، او را مجبور نکنید و فقط با خودتان صادق باشید. کارهای دیگری هم هست که می‌توانید انجام دهید تا توجه او را جلب کنید.

محدودیت‌های خود را بشناسید

برای عاشق کردن دخترها نباید آن‌ها را محدود کنید. مهم‌ترین چیزی که باید در اینجا به خاطر بسپارید این است: احساس شما نسبت به او به شما حق نمی‌دهد که او را مجبور کنید که مثل شما باشد. شما باید همیشه او را به عنوان فردی که شایسته عشق و احترام است ببینید به جای دیدن او به عنوان یک شی که متعلق به شما است.

اینستاگرام اکسیر

از او تعریف کنید

یک راه حل ساده برای عاشق کردن دخترها تعریف از آنهاست. از ظاهرش تعریف کنید و با این روش، راه به دست آوردن قلب او را برای خود آسان‌تر کنید. البته تعریف شما باید واقعاً صمیمانه و صادقانه باشد. کاری نکنید که به نظر برسد تا به حال آن حرف را که به ۱۰۰ دختر دیگر هم زده‌اید.


مقاله مرتبط: ایجاد یک قرار فراموش نشدنی برای خانم ها


از او قدردانی کنید

کاری کنید احساس کند که وجود او و حضور او در زندگی شما یک موهبت الهی است. از او تقدیر کنید که چه کسی و چه چیزی است و در نهایت، باعث می‌شود که او بفهمد که چقدر ارزشمند است – به عنوان یک فرد و یک زن.

معرفی روش عاشق کردن دخترها

به او احساس امنیت دهید

اگر می‌خواهید دختری از شما خوشش بیاید، باید سعی کنید در حضور شما احساس امنیت کند. از همان اول نشان دهید که قابل اعتماد هستید و از او مراقبت می‌کنید. به یاد داشته باشید که این اولین احساسی است که او درباره شما خواهد داشت، پس کاری نکنید و چیزی نگویید که اعتماد او از بین برود.

با شوخ طبعی قلبش را تصاحب کنید

اگر در این زمینه خوب نیستید، سعی خودتان را بکنید که او را بخندانید. اگر شـما شوخ طبع باشید، نه تنها احساس صمیمیت بیشتری را به او منتقل می‌کنید بلکه راه را برای مکالمه‌ای مؤثرتر نیز باز خواهید گذاشت.

کاری کنید احساس زیبایی ظاهری و باطنی داشته باشد

کاری کنید که احساس کند زیباترین روح در جهان را دارد. به او یادآور شوید که مهم نیست که او فکر می‌کند چقدر زشت و دوست نداشتنی است. کسی در بیرون است که فکر می‌کند او زیباترین و جذاب‌ترین فرد در جهان است.

هرگز به او دروغ نگویید و تظاهر نکنید

هیچ وقت اعتماد او را با تظاهر به شخصی که نیستید، از بین نبرید. وقتی خودتان باشید بهترین راه است که به او نشان دهید که قصد و نیت شما خوب و خالص است.


مقاله مرتبط: دلایل اهمیت ظاهر در رابطه


به ظاهر خود دقت کنید

یک راهنمایی دیگر برای اینکه دختری را جذب خود کنید این است که به ظاهر خود برسید. صورت خود را اصلاح کرده و موهایتان را کوتاه کنید؛ این کارها می‌توانند شروع خوبی باشند. دختران متوجه بهداشت شخصی و خوب اصلاح کردن می‌شوند. پس برای اینکه بهترین ظاهر خود را، حتی در روزهایی که لباس معمولی می‌پوشید، حفظ کنید، باید تلاش بیشتری به خرج دهید.

انتظار زنان از مردان

شناخت روحیه زن از طرف مرد یکی از عوامل مهم تفاهم و ایجاد خوشبختی در زندگی زناشوئی است که رعایت آن از طرف مرد می تواند به یک زندگی موفق همراه با آرامش کمک کند و باعث فراهم آمدن رضایت بیشتری در روابط زناشویی و سبب افزایش عشق زن به زندگی گردد که مهمترین آن عبارتند از:

داشتن اعتماد به نفس و حرکات مردانه

در مشاوره خانواده و زناشویی معمولا از صفات مهم زنان نیاز به قدرت مردانه می باشد،زنان در جستجوی مردانی هستند که بتوانند به او اتکاء نمایدند. مردانی که در برخوردهای اجتماعی ضعیف عمل می کنند، برای آن ها جذاب نیستند یکی از علل توجه خانم ها به مردان قد بلند و تنومند بخاطر همین است، زیرا قدرت را در او احساس می نمایند و دیگر آنکه همان طور که مردان به زنانی که فاقد ظرافت زنانگی باشند، تمایل نشان نمی دهند زنان نیز از مردانی که از خشونت و حس رفتار مردانگی کم بهره باشند گریزانند. درست است که زن تا حدودی از خشونت و رفتار جدی مرد لذت می برد و در ارضای تمایلات جنسی و روحی او تاثیر می گذارد. اما اینکه فکر کنید هر چقدر در مقابل همسر کرنش کنید و امور و اقتدار زندگی را به دست او بسپارید باعث رضایت وی می شود تفکر اشتباهی است.

یکی از علت هایی که در روابط زناشوئی زنان مسلط بر مردان می گردند و در چنین حالاتی حس خشونت و تهاجم به مرد دست میدهد ، می تواند عصبانیت و نفرت زن از داشتن همسر بی اراده و ضعیف باشد. در ظاهر شاید زنان از مدیریت و بر کرسی نشاندن حرف خود لذت ببرند، اما در باطن مقاومت مرد و برخوردهای جدی از طرف او را دارند. در مجموع زنان از اقتدار و رفتارهای مردانه همسر خود به طوری که افراطی و خشونت گرا نباشد لذت می برند.

نشان دادن توجه در هنگام ابراز احساسات

در نظر بگیرد برای خرید لباس با همسر خود همراه شده اید، اما او را رها کنید و در گوشه ای از پنجره به بیرون نگاه کنید، بگویید هر چی دوست داری بخر، و در مقابل نظر سنجی او که آیا لباس به من میاد؟ با بی تفاوتی بگویید هرچه خودت دوست داری!

با این تفکر رضایت همسر شما جلب نمی شود زیرا فقط تامین پول دلیل بر رضایت او نیست.

وقتی همسرتان راجع به موضوعی و یا اتفاقی با هیجان حرف می زند شما نیز سعی کنید با لذت و هیجان گوش فرادهید و با او همگام گردید. این عمل از نطر روانی او را ارضاء می کند و احساس می کند که برای شما مهم است و او را درک می کنید.

حمایت و توجه لازم در هنگام ناراحتی یا بیماری

زنان از همسران خود انتظار همکاری و توجه در هنگامی دارند که دچار بیماری و ناراحتی شده اند. عدم توجه در این موارد می تواند بسیار خطرناک باشد و این تفکر را در او القاء نماید که مرد واقعا وی را دوست ندارد و فقط وجودش را تنها برای کار، خانه و نیازهای خویش می خواهد.

رعایت شئون و عدم توجه به زنان دیگر

معمولا زنان از توانایی همسرشان در شیطنت و مورد توجه بودن او از نظر دیگران زنان تا حدی لذت می برند، اما توجه طلبی افراطی مرد باعث می شود زن احساس خطر کند. همین مسله چه بسا موجب آشفتگی شدید در او شده و کانون خانواده متشنج شود. زیرا فکر خیانت مانند مالیخولیا وجود او را از درون می خراشد.

عدم توهین و برخورد فیزیکی

گفتیم که زنان از رفتار مردانه لذت می برند، ولی اگر این رفتار منجر به توهین و برخورد فیزیکی شود می تواند آثار بسیار مخربی بدنبال داشته باشد.

از بدترین خاطرات زنان در زندگی شاید همین توهین و تنبیه های بدنی باشد، هر چند برای حفظ آبرو ممکن است تحمل کنند، اما به شدت از نظر روحی – روانی دچار آسیب می گردند و آثار آن در زندگی مشترک کاملا تاثیر می گذارد.

مرکز روانشناسی اکسیر تمام خدمات خود از جمله مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، مشاوره جنسی و … را به افرادی که تحت پوشش بیمه بانک های طرف قرارداد اکسیر هستند رایگان ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

خرید هدیه و ابراز علاقه مستقیم و تشکر از زحمات

با دادن یک هدیه، هرچند کوچک از صمیم قلب می توانید همسرتان را امیدوار به این نکته کنید که شما او را دوست دارید و برای او ارزش قائلید. در خلوت خود با گفتن ” دوست دارم و بوسیدن ” او را شاد کنید.

سعی کنید خاطرات اوایل آشنایی را فراموش نکنید، و گاه گداری بازگو کنید . وقتی همسرتان از سرکار می آید و احساس خستگی می کند یا از امور منزل گلایه می کند، یقین داشته باشید بیش از خستگی نیاز به درک شدن از سوی شما دارد. و با تشکری ساده و کمک در امور و بردن او به یک گردش کوتاه، لذت و آرامش غیر قابل وصفی را برایش فراهم کرده اید.

همیشه به طور مستقیم از همسرتان تشکر کنید و به او بگویید چقدر دوستش دارید و اینکه قدر زحماتش را می دانید. هرگز از بیان احساسات محبت آمیز خود واهمه نداشته باشید و خجالت نکشید. اگر شما مستقیما دوست داشتن خود و قدردانی تان را ابراز نکنید، او چگونه پی به اندیشه شما ببرد؟! پس همیشه در گفتن سخنان محبت آمیز به همسرتان دست و دل باز باشید.

توجه به فعالیت ها و روابط همسر

این نوع توجه شما به همسرتان نشانه علاقه شما به او تلقی می گردد، وقتی همسرتان در فکر انجام کاری است در کمک و ایجاد انگیزه در او گام بردارید و سعی کنید مشاور خوبی برای او باشید. حتما هنگامی که در کنارتان هست از او در مورد رضایت و چگونگی پیشرفت کارهایش سوال نمایید، و بطورمستقیم به او بگویید علاقمند به امور او هستید.

توجه به روابط زناشوئی

در زندگی زناشویی هر چیزی در جایگاه خود از اهمیت به سزائی برخوردار است. متاسفانه بر اثر شرم جنسی معمولا زنان بیشتر از مردان از نظر ارضاء جنسی محروم می گردند و این مسئله را بخاطر شرم زنانه بیان نمی کنند و مردان کمتر به ارضای همسر توجه می نمایند در صورتی که این نیاز بسیار طبیعی و دو طرفه است.

و عدم ارضاء جنسی می تواند زمینه بهانه جویی های بی دلیل همسر گردد که حتی خود زن به خاطر یکنواختی این مسئله ممکن است متوجه این موضوع نگردد.

پس لازم است تمایلات و حالات ارضاء همسر را شناخت، زیرا حالات ارضاء جنسی زنان متفاوت است و با کمی دقت و گوش دادن و توجه به حرکات و حرف های او در هنگام اعمال زناشویی و گفتگوهای خصوصی با همسر می توان به چگونگی حالات ارضاء او پی برد. معمولا زنان بطور مستقیم و گاه غیر مستقیم علائق جنسی خویش را بیان می نمایند.

متاسفانه مردان بر اثر ناآگاهی و یا توجه مفرط به ارضاء خود توجهی به علائق همسر نمی نمایند.

کارشناسان معتقدند که ارضاء صحیح جنسی باعث شادابی و ایجاد میل به زندگی در زوجین می گردد. زنان از مردان مودب همراه با شیطنت جنسی خوششان می آید، یعنی در عین حال که مرد مودب و موقر و وفادار به همسر می باشد جذبه و شیطنت جنسی داشته باشد.

هیچ گاه جذابیت های جسمانی زنان دیگر را به رخ او نکشید و او را با دیگر زنان مقایسه نکنید. زنان نسبت به نظرات جنسی مردان حساس می باشند و بیان این که از سکس با او لذت نمی برید و یا اعضای بدن او زیبایی لازم را ندارد می تواند باعث افسردگی او گردد. شاید این موضوع را هیچ گاه بیان نکیند، اما همیشه در مقابل شما احساس حقارت می کند و در هنگام سکس با شما آن حرف در زهنش تداعی شود، حتی اگر یکبار گفته باشید و شما خودتان آنرا به یاد نیاورید.

رسیدگی به ظاهر و موقعیت اجتماعی و بهداشت عمومی

نوع پوشش و ظاهر و رفتارهای اجتماعی مناسب نه تنها برای پیشرفت یک مرد در اجتماع ضروری است، بلکه مایه مسرت و مباهات همسر نیز می گردد.

رفتارهای آمرانه و متین و نگاه های جدی مرد برای زنان لذت بخش است و در مجموع زنان به مردان شیک پوش و جدی علاقه مند هستند.

مردان باید بدانند رعایت بهداشت عمومی بسیار مهم است، خصوصاً بهداشت دهان و اصلاح موهای زائد بدن.

برای یک زندگی فقط خوب بودن کافی نیست، بلکه یک مرد باید آموزه های زندگی اجتماعی از قبیل روابط جنسی و درک همسر را نیز بداند.

منبع: سایت inspiringtips و متخصصین اکسیر

مشاوره رایگان آنلاین