مشاوره آنلاین کودکReviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Apr 11Rating: 5.0مشاوره آنلاین کودکمشاوره آنلاین کودک امروزه به شما والدین کمک بسیار زیادی می‌تواند بکند.اگر درمان کودک شما به دلیل شرایط موجود ناقص مانده است یا در این دوران در زمینه تربیت کودک خود دچار سردرگمی شده‌اید و یا متوجه مشکلات رفتاری در کودک خود شده‌اید بهتر است هر چه زودتر از خدمات مشاوره آنلاین کودک مرکز روانشناسی اکسیر استفاده نمایید.

مشاوره آنلاین کودک اکسیر

مشاوره آنلاین کودک امروزه به شما والدین کمک بسیار زیادی می‌تواند بکند. در این شرایط که به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، کودکانمان را نمی‌توانیم به مراکز تفریحی، مهد کودک، مهمانی و … ببریم و باید آنها را در منزل سرگرم کنیم؛ ممکن است کودکان در این شرایط سخت و به دلیل کمتر بودن ظرفیت روانی آنها نسبت به بزرگسالان، دچار مشکلات رفتاری شوند که احتیاج به هدایت و درمان دارند.

اگر درمان کودک شما به دلیل شرایط موجود ناقص مانده است یا در این دوران در زمینه تربیت کودک خود دچار سردرگمی شده‌اید و یا متوجه مشکلات رفتاری در کودک خود شده‌اید بهتر است هر چه زودتر از خدمات مشاوره آنلاین کودک مرکز روانشناسی اکسیر استفاده نمایید. در یک جلسه مشاوره آنلاین کودک با رواننشناس متخصص کودک، درباره نگرانی های خود صحبت کنید و جویای راهکار متناسب با مشکل خود شوید.

فواید مشاوره آنلاین کودک

همه والدین تلاش می‌کنند تا برخورد صحیح و درستی با فرزند خود داشته باشند و به عبارتی روش تربیتی درستی را در پیش بگیرند ولی بعضی از والدین به دلیل عدم آگاهی درست از روانشناسی کودک، روش‌های نادرستی را به کار می‌گیرند که نتیجه عکس دارد و سلامت روان کودک را به خطر می‌اندازند.

لجبازی، جلب توجه بیش از حد، داد و فریاد کردن، کتک کاری با خواهر و برادر، بهانه گیری مکرر، استرس زیاد، ترس شدید از بیماری کرونا، بیش فعالی و غیره از جمله مشکلات کودکان هستند که والدین در این دوران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و دغدغه مهم والدین است. در این دوران به دلیل فاصله گذاری اجتماعی که امکان استفاده حضوری از روانشناس کودک وجود ندارد؛ مرکز روانشناسی اکسیر خدمات روانشناسی کودک خود را به صورت مشاوره آنلاین کودک در اختیار شما والدین گرامی قرار می دهد تا بتواند به شما عزیزان کمک کند تا آرامش خود و خانواده خود را حفظ کنید و بالا ببرید.

ترس شدید کودکان از بیماری کرونا، لجبازی کردن کودکان با والدین و اعضای خانواده، گریه و پافشاری کردن بر خواسته خود، استرس شدید درباره بیماری، وسواس گرفتن کودکان، جلب توجه بیش از حد کودکان، عدم تمایل به درس، نحوه سرگرم کردن کودکان و غیره از جمله مشکلات والدین در این روزهای قرنطینه‌ای است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اختلالات و مشکلات رفتاری کودکان می‌توانید اینجا کلیک کنید.

روانشناسی کودک چیست؟

روانشناسی کودک شاخه‌ای از روانشناسی است که رشد ذهنی، اجتماعی و عاطفی کودکان را مورد مطالعه قرار می‌دهد. به طور معمول، حیطه کاری روانشناسان کودک از دوره پیش از تولد می‌باشد. از جمله مباحث مهم در روانشناسی کودک، ژنتیک، رشد زبان، شخصیت، نقش‌های جنسیتی، رشد شناختی، رشد جنسی و رشد اجتماعی است.

روانشناسان کودک نوزادان، کودکان نوپا و کودکان را مورد بررسی قرار می‌دهند. تمرکز آنها بر کمک به درک، پیشگیری، تشخیص و درمان موضوعات رشدی، شناختی، اجتماعی و عاطفی کودکان است.

متخصصین روانشناس کودک اکسیر به وسیله مشاوره آنلاین کودک، به شما والدین در جهت تشخیص درست مشکلات رفتاری، نحوه برخورد صحیح با کودکان، روش اصلاح رفتارهای نامناسب و غیره به شما والدین گرامی خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهند.

روانشناسی که به امور کودک مسلط باشد، تکنیک‌هایی را به والدین آموزش می‌دهد که به افزایش رفتار مطلوب کودک، کاهش رفتار نامطلوب یا شکل دهی رفتار خاص در کودک منجر می‌شود.