چگونه پسری را عاشق خود کنیم؟Reviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Nov 4Rating: 5.0چگونه پسری را عاشق خود کنیم؟برای عاشق کردن پسرها نکاتی وجود دارد که در صورت رعایت آن‌ها پسرها جذب شما می‌شوند. در کل پسرها مستعدتر هستند برای اینکه جذب یک نفر شوند.

راه‌های عاشق کردن پسرها

برای عاشق کردن پسرها نکاتی وجود دارد که در صورت رعایت آن‌ها پسرها جذب شما می‌شوند. در کل پسرها مستعدتر هستند برای اینکه جذب یک نفر شوند.


مقاله مرتبط: چگونه دختری را عاشق خود کنیم؟


روش عاشق کردن پسرها

خودتان باشید

قبل از اینکه کسی را دوست داشته باشید، باید خودتان را دوست بدارید. با انجام این کار دیگر نمی‌خواهید که مانند شخص دیگری باشید. وقتی خودتان باشید، کسانی که جذب شما می‌شوند به خاطره خودتان است.


مقاله مرتبط: نشانه های واضح عشق او به شما

مقاله مرتبط: رابطه عاطفی و عاشقانه

مقاله مرتبط: دوست داشتن چه نشانه هایی دارد؟


 تماس چشمی برقرار کنید

برای عاشق کردن پسرها تماس چشمی برقرار کنید. علم اثبات کرده است که بین نگاه کردن به چشم‌های یکدیگر و عاشق شدن ارتباط وجود دارد.

تعداد نورون‌های مختص حس بینایی در مغز بیشتر از چهار حس دیگر است، بیش از 80 درصد مواردی که به نوعی وارد بدن می‌شود، از فیلتر چشم‌ها عبور می‌کند. به علاوه چشم‌ها جز آن که دریچه‌ روح هستند، دروازه‌ای به سوی گذرگاه‌های عصبی هستند که ارتباطات عاشقانه را در مغز شکل می‌دهند.

 فردی دوستانه و سرگرم کننده باشید

هنگامی که شما می‌خواهید کسی را به سمت خود جلب کنید یا به سادگی می‌خواهید دوستان بیشتری داشته باشید باید فردی دوستانه و مهربان باشید. این بدان معناست که شما باید به افراد دیگر اجازه دهید بدانند که برای کمک به آن‌ها در هر زمان که به شما نیاز دارند در دسترس خواهید بود.

موج و جو مثبت ایجاد کنید

شما باید قادر به ایجاد و گسترش امواج مثبت باشید. همچنین احساس خواهید کرد که داشتن ذهنیت و امواج مثبت می‌تواند به شما در جلب توجه کمک کند. وقتی قادر باشید با کسی مثبت باشید، احساس راحتی کرده و بیشتر به او نزدیک می‌شوید.

متفاوت باشید

خودتان بودن یک روش عالی برای متفاوت بودن است. شاید به نظر برسد که همه مردان تیپ خاصی از دختران را دوست داشته باشند اما این درست نیست.

اگر به خودتان اجازه دهید که متفاوت باشید و با جریان اجتماع پیش نروید، افراد شایسته متوجه آن خواهند شد. آن‌ها عاشق همه تفاوت‌های بی نظیر و منحصر به فرد شما خواهند شد.

عاشق کردن پسرها

زیرک باشید

لازم نیست با هرچه او می‌گوید موافقت کنید. خوب است که چند بحث دوستانه داشته باشید و یکدیگر را به چالش بکشید و اینکه بتوانید باهوش باشید و به سرعت در مورد دیدگاه‌های خود فکر کنید باعث می‌شود که او حتی بیشتر عاشق شما شود.


مقاله مرتبط: ازدواج سالم با مهارت‌های برقراری ارتباط مؤثر


او را خفه نکنید!

شاید وسوسه انگیز باشد که بخواهید هر لحظه بیداری را با او بگذرانید، اما به یاد داشته باشید که همه به تنهایی نیاز دارند. وقتی به پسری آزادی می‌دهید که خودش باشد، این اطمینان را به شما می‌دهد که در آخر به سوی شما باز خواهد گشت. به او نچسبید.

بگذارید او با شما تماس گیرد

اگر می‌خواهید با او حرف بزنید یا باید چیزی به او بگویید، زنگ زدن به او، خیلی هم خوب و طبیعی است! اما گاهی اوقات، یک پسر باید احساس کند که اولین کسی است که اولین حرکت را انجام می‌دهد. پس اگر دارید می‌میرید که به او زنگ بزنید! بگذارید که او سمت شما بیاید. از اینکه با شنیدن صدایش شما خوشحال می‌شوید بیشتر عاشق ما خواهد شد.


مقاله مرتبط: ازدواج با دختر بزرگتر از پسر


مستأصل نباشید

برای عاشق کردن پسرها خود را وابسته شدید به وی نشان ندهید. آرام باشید، فکر نکنید که تمام زندگی شما به این رابطه بستگی دارد. دقت کنید که شبکه حمایتی خود را داشته باشید. بودن با یک فرد شگفت‌انگیز است و داشتن رابطه فوق ‌العاده است؛ اما اگر شما خیلی بیچاره و مستأصل به نظر برسید، این باعث می‌شود که او کاملاً از رابطه دور شود.

منبع: سایت powerofpositivity و متخصصین اکسیر

مشاوره تلفنی مرکز مشاوره اکسیر