برای ازدواج کردن وقت بگذاریم !

groom-putting-ring-bride-s-finger_1157-338.jpg
برای ازدواج کردن وقت بگذاریم !Reviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Oct 28Rating: ۵.۰برای ازدواج کردن وقت بگذاریم !چقدر برای ازدواج کردنتون وقت می گذارید ؟ برای ازدواج کردن باید وقت بگذاریم | متاسفانه بزرگترین مشکل ما انسان ها این است همه فکر می کنیم که برای ازدواج کردن همه چی رو میدونیم و اگه هم توی روابطمون به مشکل بخوریم ، مشکل از ما نیست و مشکل از طرف مقابل رابطه ماست که بایستی خودش رو اصلاح کنه .
زمان مطالعه مطلب : ۳ دقیقه

چقدر برای ازدواج کردنتون وقت می گذارید ؟

برای ازدواج کردن باید وقت بگذاریم | متاسفانه بزرگترین مشکل ما انسان ها این است همه فکر می کنیم که برای ازدواج کردن همه چی رو میدونیم و اگه هم توی روابطمون به مشکل بخوریم ، مشکل از ما نیست و مشکل از طرف مقابل رابطه ماست که بایستی خودش رو اصلاح کنه .

آمار ازدواج های ناموفق در دنیا

این آمار برای افراد معمولی نیست خیلی از افراد بزرگ در دنیا که ازدواج کردن و اسمی هم برای گفتن دارند را مشاهده کنید ، اخباری ازشون منتشر میشه که از همسر خود جدا شدند و همه در نگاه اول با خود میگن مشکل از طرف مقابل این شخص بوده که نتونسته با این آدم زندگی کنه وگرنه این آدم خیلی معروف و با فهمی است و مشکلی نداره .

در خودمان هم نگاه کنیم این مشکل به وفور دیده می شود که به شدت مخالف آن هستیم که برای روابط خود ، وقت بگذاریم حتی اگر بزرگترین سمت های کاری را داشته باشیم

دکتر علی صاحبی مثال خوبی را میزند و می گوید ، مردم برای روابط زندگی و ازدواج کردن خود به اندازه کتاب راهنمایی و رانندگی وقت و هزینه نمی کنند تا چیزی یاد بگیرند .


مقاله مرتبط : تست آنلاین ویژه پسران مجرد


چرا باید به سکستراپی یا مرکز مشاوره جنسی برویم ؟

این دلایل که بالا گفته شد همه باعث می شوند تا با هر کسی در مورد مراجعه به سکستراپیست یا مشاوره جنسی قبل از ازدواج کردن صحبت می کنیم می گوید من که مشکلی ندارم و خودم میدونم چگونه بایستی رفتار کنم ، درصورتی هیچ کدوم نمیدانیم که چگونه بایستی یک رابطه زناشویی را شروع کنیم و چگونه حتی بایستی برای ازدواج کردن اقدام کنیم .

چرا بایستی تنهایی همدیگه را بفهمیم ؟

مثالی را با هم نگاه می کنیم که مراجعی به مرکز مشاوره جنسی اکسیر مراجعه کرده بودند که بعد از جلساتی با سکستراپیست مرکز متوجه شدند که کلا یکدیگر را به اشتباه انتخاب کردند و مشکلاتی که در کنار همدیگر می بینند به دلیل عدم آگاهی و علم از نحوه برقراری ارتباط با یکدیگر است .


مقاله مرتبط : سکستراپیست چه کار می کند؟


با هم به اتاق تراپی بریم 

ازدواج کردن و مشاوره پیش از ازدواج

آقا معتقد بودند که من یک بار حتی از همسر قبلی خود جدا شده ام و می دانم در یک رابطه بایستی چگونه رفتار کنم در صورتی که بعد از جلسات خودشان اذعان کردند که اگر این موارد را می دانستم حتی شاید از همسر قبلی خود هم جدا نمی شدم .

آقا و خانم هر کدام معتقد بودند که شخص مقابلشان آنها را نمی فهمد و خودشان مشکلی ندارند ، در صورتی که از شرایط همدیگر در مسافرت ها گفتن ، از تنهایی های همدیگه گفتن ، از اینکه طرف مقابل ما بهمون اهمیت نمیده صحبت کردند ، درصورتی که کاملا مشخص بود مشکل از ندانستن وضعیت یکدیگر در یک رابطه است .

مهمترین نکته ای که هر شخصی در یک رابطه بایستی بداند ، نحوه گذراندن تنهایی طرف مقابل خود هست که این تنهایی ممکن است برای هر شخصی متفاوت باشد .

مراجع آقا معتقد بودند که ما با هم بحث کردیم و خانم با اینکه می دانست مقصر است به تنهایی به خریدن کردن رفته و اصلا براش مهم نبوده در صورتی که خانم می گفتن من انقدر ناراحت بودم اما تنها چیزی که در آن لحظه آرامم میکرد خرید کردن بود ، بله درست است آن شخص با خرید کردن آرام می شود و تنهایی خود را اینگونه می گذراند حتی اگر توی بدترین شرایط حالی خود باشد و خانم هم مثالی زدند که من هم از ایشان سر موضوعی ناراحت بودم و ایشان با ماشین به لب ساحل رفتن و مشغول عکس گرفتن شدن انگار نه انگار که من ناراحتم و آقا هم گفتن من اون لحظه احتیاج داشتم این کار را بکنم .


مقاله مرتبط : تست آنلاین میزان تفاهم قبل ازدواج


نتیجه گیری نهایی 

دقت کنید دوستان این زوج تنهایی یکدیگر را نمی شناختن و فکر می کردند برای همدیگر بی اهمیت و بی ارزش هستند که حتی این فکرها بر روی برقرار رابطه جنسی آن ها نیز بدترین تاثیرات را گذاشته بود و آن ها را به طلاق عاطفی کشانده بود که بعد از شناخت وضعیت خود در تنهایی یکدیگر متوجه شدند که بایستی چگونه رفتار کنند .

 

مشاوره تلفنی مرکز مشاوره اکسیر


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


برای ازدواج کردن وقت بگذاریم !Reviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Oct 28Rating: ۵.۰برای ازدواج کردن وقت بگذاریم !چقدر برای ازدواج کردنتون وقت می گذارید ؟ برای ازدواج کردن باید وقت بگذاریم | متاسفانه بزرگترین مشکل ما انسان ها این است همه فکر می کنیم که برای ازدواج کردن همه چی رو میدونیم و اگه هم توی روابطمون به مشکل بخوریم ، مشکل از ما نیست و مشکل از طرف مقابل رابطه ماست که بایستی خودش رو اصلاح کنه .
زمان مطالعه مطلب : ۳ دقیقه

مرکز مشاوره اکسیر با مجوز وزارت بهزیستی

ساعات کاری


۱۰ صبح – ۹ عصر
شنبه- پنجشنبه (غرب)
۱۲ صبح- ۸ عصر
شنبه- پنجشنبه (شرق)
بسته
جمعه
بسته
تعطیلات رسمی

اطلاعات تماس شعبه ها


شعبه شهرک غرب

۸۸۵۷۱۸۰۰ – ۸۸۰۷۸۵۸۵
۸۸۵۸۱۷۸۶ – ۸۸۰۷۸۸۴۴

شعبه فلکه اول تهرانپارس

۷۶۷۱۰۸۲۳ – ۷۷۸۸۲۸۱۷
۷۶۷۱۰۸۱۹


آدرس شعبه ها


شعبه شهرک غرب

شهرک غرب ،بلوار دادمان ، خیابان فلامک شمالی ، کوچه حیدریان پلاک ۱۸

شعبه فلکه اول تهرانپارس

فلکه اول تهرانپارس ، خیابان امیری طائمه پلاک ۱۲ واحد ۱
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره اکسیر سلامت روان تهران می باشد . هرگونه کپی برداری از این سایت پیگرد قانونی دارد .
Call Now Button