چرا صحبت با مشاور می تواند کمک کننده باشد؟Reviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Jan 11Rating: 5.0چرا صحبت با مشاور می تواند کمک کننده باشد؟ممكن است به ندرت احساس كرده باشید، چیزی كه می گویید مهم است و تا به حال تجربه شنیده شدن را نداشته باشید. از طریق روان درمانی، شما می توانید بیشتر در مورد خودتان و تجربیات خود یاد بگیرید.

چگونه صحبت كردن می تواند به شما كمک كند؟

چگونه صحبت كردن می تواند به كسانی كه دارای مشكلات در زندگی خود، و یا با مشكل روانشناختی خاصی رو به رو هستند، كمک كند؟

    – به اشتراک گذاری آنچه در ذهن شما می گذرد، تسكین دهنده است

خیلی راحت ممكن است به جایی برسیم كه در ذهن و جسم خود، احساس ضعف و درهم شكستگی كنیم. جایی كه تجربیات و هیجانات خود را بیش از حد، احساس می كنیم. درک برخی از افکار و احساسات از طریق به اشتراک گذاری آنچه که در درون شما می گذرد، می توانند تسکین دهنده باشند و به شما کمک كند احساس آرامش كنید…

صحبت با مشاور

    – شنیده شدن باعث بهبودی می شود

چقدر برای شما پیش آمده كه واقعاً شنیده بشوید؟ در مكانی امن و حمایت كننده، بدون اینكه شما را قضاوت كنند و كس دیگری مزاحم صحبت شما شده باشد و راحت نقطه نظر خود را در مورد آنچه می گویید عنوان كرده باشد؟ این چیزی است که شما می توانید با داشتن مشاوره و روان درمانی تجربه کنید.

فرصتی است منحصر به فرد، برای تمرکز بر روی خود و نیازهای خود. این به خودی خود می تواند باعث ایجاد توانمند سازی و احساس قدرت در شما شود. درک و تجربه این احساس ارزشمند است.

    – شنیده شدن مهم است

ممكن است به ندرت احساس كرده باشید، چیزی كه می گویید مهم است و تا به حال تجربه شنیده شدن را نداشته باشید. از طریق روان درمانی، شما می توانید بیشتر در مورد خودتان و تجربیات خود یاد بگیرید. شما احساس آرامش و راحتی بیشتری خواهید داشت، وقتی كه زمان و فضا برای حرف زدن برایتان فراهم شده باشد. در مشاوره و روان درمانی، همه چیز درباره شماست…

مشاوره تلفنی مرکز مشاوره اکسیر