مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اکسیر برای اولین بار و منسجم دوره ای را تحت عنوان “پ کمپلکس” و پرورش و مهارت آموزی نوجوانان آغاز کرده است. این دوره در 3 ترم سه ماهه با شروع سال تحصیلی آغاز و در پایان سال تحصیلی به همراه جشن فارغ التحصیلی به اتمام می رسد.

ویژگی های دوره

کار عملی و گروهی در محیط واقعی همراه با چالش

بهره گیری از اساتید متخصّص

همراه با اردوهای تفریحی و پرورشی

پیگیری روند کار توسط والدین

مشاوره و توضیحات اولیه بصورت رایگان برای والدین و نوجوانان

برگزاری جشن فارغ التحصیلی پس از اتمام دوره

جزئیات دوره:

شروع دوره: 20 آبان ماه 95

مدّت دوره: 3 ترم

مدّت هر ترم: 3 ماه

مدّت هر جلسه: 3 ساعت (روزهای پنج شنبه)

هزینه ثبت نام برای ترم اول: یک میلیون و پنجاه هزار تومان

شماره تماس های مرکز مشاوره اکسیر برای اطلاعات بیشتر: ۸۸۰۷۸۸۴۴ – ۸۸۰۷۸۵۸۵ – ۸۸۵۷۱۸۰۰

مسئول مشاوره و ثبت نام: سرکار خانم شیرین عبّاسیان

برای ثبت نام هم اکنون از طریق فرم زیر اقدام نمایید


مبلغ مورد نظر: تومان
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:
شماره تماس:
پوستر و توضیحات کامل دوره پ  + کمپلکس اکسیر

پ کمپلکس

پیشینه فعالیت های مشابه

مدل مهارتهای زندگی و پرورشی 4H در حدود سال 1900 از طریق توجه صاحبنظران حوزه انسان به نیازهای نوجوانان در آمریکا شکل گرفت. با توجه به این موضوع از آن زمان توجه ویژه ای به پرورش مهارتهای مدل4H  به وجود آمد. البته خالی از لطف نیست که بدانیم در آن زمان نام 4H برای این مهارت ها هنوز انتخاب نشده بود ولی در سال 1920 در کنفرانس واشینگتن این نام برای برنامه های غنی پرورشی نوجوانان انتخاب گردید.

هم اکنون در تمامی کشورهای پیشرفته از جمله آمریکا، کانادا نیوزلند، رومانی، ژاپن، چین و اروپا برنامه پرورشی در سنین نوجوانان با اسامی مختلف همچون 4-H community یا project clubs، special interest groups و یا  school enrichment programs در حدود 40 سالی است که برگزار میگردد.

با کمی تحقیق در فضای مجازی متوجه خواهید شد که حتی دانشگاه هایی چون استنفورد و هاروارد نیز در تابستان برای نوجوانان کارگاه های پرورشی مشابهی را برگزار میکنند و در این بین موسساتی چون PYE وstreet style surgery  و Advanced LA به صورت تخصصی در این زمینه سالهاست که فعالیت می کنند.

لوگو سایت مرکز روانشناسی اکسیر

متخصصان ما در مرکز مشاوره اکسیر سلامت روان تهران در زمینه تشخیص پیچیدگی‌های مرتبط با ذهن و روان و با بهره‌گیری از آخرین متدهای درمانی آماده ارائه خدمات تشخیصی و درمانی برای طیف وسیعی از اختلالات در سنین مختلف آماده ارائه خدمات به شما شهروندان گرامی هستند. برای تماس با اکسیر کلیک کنید.