دکتر حانیه صالحیان

کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی اکسیر با مدیریت «دکترحانیه صالحیان»، به عنوان بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران از سال ۱۳۹۲ تا به امروز در حال ارائه خدمات روانشناسی و روانپزشکی است.
در این کلینیک جهت درمان جامع و دسترسی راحت تر بهتر و موثرتر برای شما، همکاری متخصصین به صورت گروهی انجام می‌شود.
تمام تلاش گروه خدمات روانشناختی اکسیر ارائه بهترین خدمات درمانی با بهترین کیفیت است و دلیل تشکیل این گروه و این همکاری این است که اختلالاتی که مربوط به شاخه‌های مختلف روان درمانی هستند همپوشانی زیادی دارند(زوج درمانی،رواندرمانی فردی، درمان های استرس و وسواس، درمان های روانپزشکی و…) و این تنها در سایه یک کار تیمی می‌تواند به عنوان خدمتی منسجم و کامل به مراجعین عزیز ارائه شود.
در کلینیک اکسیر مشاوره و خدمات روانشناختی توسط متخصصین و دانش‌آموختگان دانشگاه‌های ممتاز کشور و دارای سوابق درخشان و قوی ارائه می‌شود.
همچنین «دکتر حانیه صالحیان»، مدیریت کلینیک اکسیر، مدیریت بخش سنجش سلامت روان مرکز جامع سلامت الکترونیک نسیم (وابسته به بانک پاسارگاد) را نیز از سال ۱۳۹۷ تا به امروز بر عهده دارد و این تجربه باعث شده تا ایشان تجربه …………….. داشته باشد و به همین واسطه توانسته در این سال‎ها بیشتر و بهتر با مراجعین ارتباط برقرار کند و نیاز آن ها را به عنوان یک مدیر و یک درمانگر بسیار بهتر بسنجد، بشناسند و اجرایی کند.

و

حیطه مشاوره های خانم دکتر حانیه صالحیان :

مشاوره فردی ، اضطراب ، وسواس ، افسردگی و اختلالات خلقی 

محل فعالیت ما

شهرک غرب – بلوار دادمان، خیابان شجریان شمالی (فلامک شمالی)، نبش کوچه شانزدهم، پلاک ۲۲، طبقه اول، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اکسیر

شماره تلفن :

۸۸۰۷۸۵۸۵- ۸۸۰۷۸۸۴۴ – ۰۹۳۵۶۵۶۷۳۲۹

دریافت وقت مشاوره

Loading...