تنفر از رنگ‌ هاReviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Nov 18Rating: 5.0تنفر از رنگ‌ هاچه عیبی دارد كه دنبال یک زندگی معمولی باشید؟ باید این دو موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید. اگر معیار موفقیت ثروت بود، پس ثروتمندان می‌ بایست خوشبخت‌ ترین آدم ها باشند كه معمولاً این طور نیست‌.

در این مقاله از اکسیر قصد داریم به دلایل و نشانه های تنفر از رنگ‌ ها بپردازیم؛ با ما همراه باشید….

تنفر از رنگ‌ ها

اگر از هر كدام از این رنگ‌ ها متنفرید، می‌ تواند نشانگر این موضوع باشد كه‌…

  – قرمز:

بسیار دلواپس و ناامید هستید. شاید هم از خستگی و ضعف جسمی رنج می‌ برید. امكان دارد كه در روابط جنسی و حتی در موقعیت اجتماعی، شكست خورده باشید؛ اما مشكل واقعیتان این است كه همیشه دنبال هدف‌ های بزرگ و غیرعملی می‌ روید و وقتی هم كه شكست می‌ خورید، در لاک خود فرو می‌ روید.

چه عیبی دارد كه دنبال یک زندگی معمولی باشید؟ باید این دو موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید. اگر معیار موفقیت ثروت بود، پس ثروتمندان می‌ بایست خوشبخت‌ ترین آدم ها باشند كه معمولاً این طور نیست‌.

تنفر از رنگ‌ ها
  – نارنجی‌:

به خاطر عمر و سال هایی كه به بطالت تلف كرده‌ اید، بر خود خشم دارید؛ ولی یادتان نرود كه فقط شما نیستید كه مسئولیت همه بدبختی‌ های دنیا را بر دوش دارید. اگر بتوانید مشكلات خصوصی خود و خانواده‌ تان را حل كنید، مطمئن باشید كه خیلی زرنگید.

  – آبی‌:

از زندگی و یكنواختی آن خسته شده‌ اید. احتیاج به تنوع و هیجان دارید و به همین زودی هاست كه قید و بندهای زندگی را از هم خواهید گسست‌. در دوره‌ ای هستید كه احساس می‌ كنید دلتان می‌ خواهد همه چیز را تغییر بدهید و دستی بر سر و صورت خود بكشید و شاید هم فرم موها را عوض كنید و لباستان را تغییر بدهید.

  – زرد:

بسیار حساس و بدبین هستید و از هر چیز بدیع و مدرن، بدتان می‌ آید و برایتان قابل هضم نیست كه یک حكومت، میلیون‌ ها دلار خرج رفتن به كره ماه را بكند؛ در حالی كه كره زمین پر از انسان های مستحق كمک می‌ باشد. مردم همیشه شما را اخمو و عصبانی می‌ یابند.

  – قهوه‌ ای‌:

ترستان از این است كه نتوانید مأموریتتان را به اتمام برسانید. چه مأموریتی‌؟ آیا فكر می‌ كنید اگر همه دانش‌ های دنیا را هم در ذهن و مغز كوچکتان جای بدهید، آخرش به كجا خواهید رسید؟ تا دیر نشده كمی هم به تفریح برسید. به عشق فكر كنید كه حتی عذابش نیز شیرین است‌.

  – سبز:

اگر از این رنگ متنفرید، حتماً یک ایرادی دارید. اگر در هدف هایتان شكست خورده‌ اید، چرا دیگران را شماتت می‌ كنید؟ خودتان را تنهاترین موجود روی زمین حس می‌ كنید و با این شخصیتی كه دارید، دیگران حق دارند تنهایتان بگذارند. سعی كنید به جای خودخوری، به كتابخانه بروید و در اجتماعات شركت كنید و خودتان را از برج عاجی كه ساخته‌ اید، بیرون بیندازید تا ببینید كه دنیا با تمام بدی‌ هایش چقدر با ارزش است‌.

  – خاكستری‌:

زندگی بر علیه شما بوده است، از همه چیز محروم بوده‌ اید و این خشمگینتان می‌ كند. حسود نیستید، ولی از سرنوشت بدتان شكایت دارید. آیا فقط شما هستید كه به همه آرزوهایتان نرسیده‌ اید؟ یادتان نرود كه ممكن است شما یكی از خوشبخت‌ ترین مردم روی زمین نباشید، ولی بدبخت‌ ترین هم نیستید.

  – سیاه‌:

فكر می‌كنید در دنیا، بدی وجود ندارد. فكر می‌ كنید بدبختی فقط افسانه است و به كره زمین ربطی ندارد. خودتان را كامل می‌ دانید و سعی می‌ كنید كه اشتباه نكنید؛ ولی اگر مرتكب اشتباه شدید، هرگز اعتراف نخواهید كرد.

  – سفید:

اگر شما از سفید متنفرید، یا اگر هاله مغناطیسی دور بدنتان فاقد این رنگ است، با عرض معذرت باید بگوییم در اسرع وقت با روان‌ پزشک یک تماس داشته باشید.

مشاوره تلفنی مرکز مشاوره اکسیر