ما عاشق کار خود هستیم

بزرگترین مرکز مشاوره روانشناسی

مرکز مشاوره اکسیر چگونه کار می کند ؟

فرآیند کاری مرکز مشاوره اکسیر به این صورت انجام می شود که کاربر محترم بعد از حضور در وب سایت اکسیر می تواند هم از صفحه دریافت وقت مشاوره ، زمان مورد نظر خود را با توجه به درمانگر و خدمات خود انتخاب نماید و همچنین می توانید از طریق صفحه مشاوره آنلاین زمان سوال مورد نظر خود را برای مشاوره مطرح نماید و منتظر پاسخ درمانگران اکسیر باشد .

زمانی که مراجع محترم اطلاعات خود را در سیستم دریافت وقت قرار می دهند کارشناسان اکسیر با آن ها تماس گرفته و اطلاعات کاملی را از دلایل ایشان برای گرفتن وقت جویا می شوند تا بتوانند در صورتی که مراجع درمانگر را به اشتباه و در صورت عدم آگاهی انتخاب کرده باشد راهنمایی بیشتر به ایشان بکنند و درمانگر مناسب نیازشان را براشان قرار دهند .

زمانی که مراجع محترم در زمان مورد نظر به مرکز مشاوره اکسیر مراجعه می کند در ابتدا فرآیند ارزیابی و تشخیص انجام می شود که توسط روانشناسان ارزیاب مرکز ، به طور کامل با مراجع صحبت می شود و نیازهای او سنجیده می شود و با توجه به تشخیص ارزیاب پرونده مراجع تشکیل می گردد و به درمانگر مربوطه ارجاع داده می شود تا درمانگر نیز به طور کامل از شرایط تخصصی پرونده با خبر باشد و آن ها در کنار توضیحات مراجع خود قرار دهد تا بتواند بهتر روش درمان را انتخاب کند .

فعالیت دپارتمان کودک اکسیر

اگر مراجع کودکی باشد که علائم مختلفی در او توسط روانشناس ارزیاب تشخیص داده شود ، پرونده به روانشناس ارزیاب کودک اکسیر ارجاع داده می شود ، تا او تصمیم بگیرد که چه نوع درمانی برای آن لحاظ گردد .

عموم فعالیت و درمانی که بر روی کودکان اعمال می گردد ، به صورت بازی درمانی و درمان نوروفیدبک انجام می شود که با توجه به شرایط کودک لحاظ می گردد .

در بازی درمانی بچه ها بازی می کنند و درمانگر نحوه بازی کردن بچه ها با وسایل مختلف بازی ، انتخاب عروسک ها ، انتخاب شخصیت ها را می سنجد و به اختلال و مشکل نهفته در کودک پی خواهد برد . 

بچه ها بعد از هر جلسه بازی از درمانگر خود امتیاز می گیرند و می تونند برای خودشون از بوفه مرکز با توجه به میزان امتیازشون خرید کنند . 

فعالیت دپارتمان روانسنجی اکسیر

در این دپارتمان انواع آزمون های روانشناسی به روز ، پایا و ویژه با توجه به درخواست ارزیاب و درمانگر فرد به صورت رایانه ای انجام می شود که در نتایج نقاط قوت و ضعف فرد در آن آزمون سنجیده می شود و خروجی به درمانگر مربوطه داده خواهد شد تا بتواند بهترین درمان را برای مراجع محترم لحاظ کند که این آزمون ها می تواند شامل آزمون ( وکسلر ، استنفورد بینه و وودکاک جانسون ) باشد .

فعالیت دپارتمان درمان تکنولوژیک اکسیر

نوروفیدبک یا نوروتراپی را شاید شنیده باشید ، فرآیندی که در آن بر روی ذهن افراد مختلف از رده سنی ۶ تا ۶۰ سال کار خواهد شد تا بیشترین رفتاری خود را ترک کنند و بتوانند بر آن ها غلبه کنند . در این دپارتمان درمانگران اکسیر از تجهیزات حرفه ای و جدیدترین متدهای روز دنیا استفاده کرده و بهترین درمان را برای مراجع محترم انجام می دهند .

فعالیت دپارتمان خانواده و زوج درمانی اکسیر

در دپارتمان خانواده و زوج درمانی ، خدمات ویژه اختلالات در روابط جنسی زوجین ، اختلافات خانوادگی ، مشکلات و مسائل کوچک و بزرگ خانوادگی پرداخته می شود که دارای متخصصین حرفه ای در این زمینه هستند

محل فعالیت ما

شعبه شرق تهران

تهران ، فلکه اول تهرانپارس ، خیابان امیری طائمه پلاک ۱۲ واحد ۱

۷۷۸۸۲۸۱۷

شعبه غرب تهران

۸۸۵۷۱۸۰۰ – ۸۸۰۷۸۵۸۵
۸۸۵۸۱۷۸۶ – ۸۸۰۷۸۸۴۴

.