مشخصات شخصیت نمایشگرReviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Jul 4Rating: 5.0مشخصات شخصیت نمایشگرزندگی با شخصیت نمایشگر سخت و چالش برانگیز است. شخصیت نمایشگر یک سری ویزگی ها و عادات رفتاری دارند که با شناخت آنها بهتر میتوانید آنها را بشناسید، درک کنید و زندگی کنید. مرکز مشاوره اکسیر

ویژگی های شخصیت نمایشگر

-او درموقعیت هایی که مرکز توجه نباشد،احساس راحتی نمی کند.

-او از لحاظ جنسی دیگران را ترغیب و وسوسه می کند.

-او رفتاری سطحی دارد که سریعاً تغییر می کند.

– او از ظاهرش برای جلب توجه دیگران استفاده می کند.

-صحبت های او سبک امپرسیونیستی است و جزئیات زیادی ندارد.

-او رفتار نمایشی مبالغه آمیز و تئاتری دارد.

-او بسیار القا پذیر است.

-او فکر می کند که رابطه اش صمیمی تر و پر حرارت تر از آن چیزی است که واقعاًهست.

آیا این ویژگی ها شما را به یاد نامزد فعلی تان یا کسی می اندازد که با او قرار گذاشته اید؟زمانی که شما با این شخص هستید آیا احساس می کنید گه عقاید افکار و کارهایش پایه و اساسی ندارد؟آیا مامزدتان دائم احساس می کند باید مرکز توجه دیگران و گل مجلس باشد؟

زندگی با تیپ تئاتری باعث سرگرمی اما خسته کننده است،تحریک کننده اما سطحی است.


مقاله مرتبط: اختلال شخصیت مرزی

مقاله مرتبط: تست آنلاین اختلال شخصیت مرزی


شخصیت نمایشگر به عنوان شریک زندگی

شما ممکن است ندانید که در رابطه با یک نامزدی هستید که مانند یک شیشه ی عطر بدون در، پر از احساسات است. مرتبط بودن با چنین شخصی یک حالت دو بینی و دو بخشی است. ممکن است نامزدی داشته باشید که واقعاً می خواهد با شما در در ارتباط بماند و جذب شما شده است، با این وجود او تشنه ی تشویق و تمجید از طرف شما و هرکس دیگری است که با او برخورد می کند. سوال مهم این است که آیا شما به اندازه ی کافی انرژی دارید که با حالت های متغییر نامزدتان سازگار شوید؟ و همین طور پوستتان به اندازه کافی کلفت هست که موقعیت های اجتماعی گیج کننده ای که این نامزد یا همسر برایتان ایجاد می کند را تحمل کنید؟

جذابیت اولیه ی نامزد نمایشی احتمالاً مانند یک پتک ضربه می زند. ناگهانی، بی خبر و عمیقاً پرحرارت است. شخص نمایشی به سراغ شکارش می رود و با سماجت یک سگ شکاری عمل می کند و تا زمانی که شکارش را نگیرد از پا نمی ایستد. زمانی که شما مدتی به چگونگی ایجاد این رابطه فکر می کنید با خودتان می گویید: خیلی زود جدی شد. در ابتدا شخص نمایشی کاملاً در دسترس و واقعاً سرگرم است. آنها به دنبال احساسات شهوانی هستند.بازی با هر چیزی برای نزدیک شدن، صمیمی شدن بسیار مناسب است،ح تی اگر افشای راز ها مهمشان باشد. شخصیت های نمایشی به آشنای جدید کمک می کنند، احساس آرامش کند و افراد مختلفی گزارش داده اند که از ابتدا احساس می کردند، شخصیت نمایشی را برای همیشه شناخته اند.