راز های دستیابی و به رویاها…

dreams-1.jpg
راز های دستیابی و به رویاها...Reviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Nov 10Rating:
زمان مطالعه مطلب : ۲ دقیقه

راز های دستیابی و به رویاها

بسیاری از مردم فكر می كنند برای رسیدن به موفقیت باید بهایی بپردازند. آنها شادی و خوشحالی خود را به تعویق می اندازند و باور دارند زمانی كه به آن موفقیت می رسند، خوشحال خواهند شد. آنها در طول رسیدن به موفقیت خود را فرسوده می كنند و فكر می كنند كه راه درستی را در پیش گرفته اند. در حقیقت شادی رمز موفقیت است. موفقیت برای هر كسی متفاوت است. برای عده ای ممكن است دستیابی به یك هدف كاری موفقیت باشد و برای عده ای دیگر یك هدف شخصی_ والدین عالی شدن- می تواند موفقیت باشد. شما اگر شادی و خوشحالی خود را الویت بندی كنید بیشتر از قبل،‌خلاق،‌ سازنده ، پر انرژی، جذاب ، ‌اثرگذار و انعطاف پذیرتر خواهید شد. و تمركز و اراده تان با تلاش كمتر، افزایش خواهد یافت.

شما می توانید به نظریه های (همچنان غلط) موفقیت گوش بدهید مانند: بر اهداف آینده خود تمركز كنید،‌ بدون تمركز بدون وقفه،‌ بدون استرس موفق نخواهید شد. یا می توانید به نظریه های مثبت و درست موفقیت گوش بدهید مانند: وقتی را برای خود اختصاص دهید و خلاق تر شوید، در حال زندگی كنید و سازنده تر شوید،‌ آرامش را در زندگی خود وارد كنید در نتیجه انرژیتان بیشتر خواهد شد با دیگران مهربان باشید و موفق تر و موفق تر شوید.

سبك زندگی برو برو برو

ما در زندگیمان با بحران استرس بالا همراه با خستگی مواجه هستیم. به ما آموخته اند هرچه بیشتر استرس داشته باشیم، ‌موفقیت بیشتری بدست می آوریم و به همین راحتی اگر شما استرس نداشته باشید، موفق نمی شوید. این كاملا اشتباه است. شما تنها از این طریق زودتر فرسوده خواهید شد، بله كمی استرس برای زندگی ضروری است ولی اگر این استرس روزها و روزها همراه شما باشد می تواند آسیب رسان باشد. اینجاست كه تمریناتی مانند تمرین تنفس، یوگا و مدیتیشن به كار می آیند. این ها تمریناتی هستند كه كمك می كنند سیستم عصبیتان آرامش خود را بدست آورد. با استرس كمتر، تصمیم گیری و هوش هیجانی شما قوی تر و بهتر عمل خواهد كرد و بهتر می توانید انرژی خود را مدیریت كنید.

خود انتقادی

ما همچنین اعتقاد داریم كه باید خود انتقادگر باشیم. پس انتقاد از خود باعث بهبود خود می شود درسته؟ باز هم غلط است. تحقیقات نشان می دهد خودانتقادی همان خودتخریبی است. درحالی كه با درك خود و رفتار مهربانانه با خود، به طوری كه دوست داریم با یك دوست رفتار كنیم، این باعث بهزیستی و بهره وری بیشتر می شود.

نفع شخصی

ما همیشه در درجه اول به خودمان اهمیت می دهیم در صورتی كه تحقیقات نشان داده اند مهربانی به دیگران و كمك به آنها در هر زمان و هر مكان باعث می شود شما سالم تر، پربارتر و خوشحال تر شوید. همكارانتان به شما وفادارتر هستند تیم شما با بهره وری بیشتری كار خواهند كرد و در آخر یك نتیجه برنده- برنده برای همه خواهد بود.

منبع:

https://www.psychologytoday.com/blog/feeling-it/201610/the-secret-achieving-your-dreams-no-one-tells-you-about


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


راز های دستیابی و به رویاها...Reviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Nov 10Rating:
زمان مطالعه مطلب : ۲ دقیقه

مرکز مشاوره اکسیر با مجوز وزارت بهزیستی

ساعات کاری


۱۰ صبح – ۹ عصر
شنبه- پنجشنبه (غرب)
۱۲ صبح- ۸ عصر
شنبه- پنجشنبه (شرق)
بسته
جمعه
بسته
تعطیلات رسمی

اطلاعات تماس شعبه ها


شعبه شهرک غرب

۸۸۵۷۱۸۰۰ – ۸۸۰۷۸۵۸۵
۸۸۵۸۱۷۸۶ – ۸۸۰۷۸۸۴۴

شعبه فلکه اول تهرانپارس (کیمیای زندگی)

۷۶۷۱۰۸۲۳ – ۷۷۸۸۲۸۱۷
۷۶۷۱۰۸۱۹


اینستاگرام مرکز مشاوره اکسیر پینترست مرکز مشاوره اکسیر تلگرام مرکز مشاوره اکسیر مرکز مشاوره اکسیر در ویز

آدرس شعبه ها


شعبه شهرک غرب

شهرک غرب ،بلوار دادمان ، خیابان فلامک شمالی ، کوچه حیدریان پلاک ۱۸

شعبه فلکه اول تهرانپارس (کیمیای زندگی)

فلکه اول تهران پارس ، خیابان امیری طائمه(۱۴۲ غربی) پلاک ۱۲ واحد ۱
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره اکسیر می باشد . هرگونه کپی برداری از این سایت پیگرد قانونی دارد .
Call Now Button