تغییرات مثبت

Descargar-Pack-Imagenes-Dia-de-La-Madre-7211.jpg
تغییرات مثبتReviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Jul 4Rating:
زمان مطالعه مطلب : ۲ دقیقه

عقایدت را به دیگران تحمیل نکن ، بلکه آنها را با ملایمت به سمت دیدگاههای خودت هدایت کن…. از درون قوی باش تا به دیگران هم قدرت بدهی،مانند درخت بلوط تنومندی که سایه اش موجودات دیگر را پناه می دهد…. برای دیگران دوستی صادق باش و خود را خدمتکاری بدان که همواره در صدد خدمت به دیگران است.

تغییرات مثبت

سعی کن در هر کاری که انجام می دهی بهترین باشی برای دستیابی به این هدف، لازم نیست دائما در صدد رقابت با دیگران باشی بلکه این هدف را باید در درون خودت پرورش دهی.هممیشه با درستی و صداقت زندگی کن بندرت و با احتیاط قول بده و اگر قول دادی، در هر شرایطی به آن وفادار بمان موفقیت واقعی را تنها با صداقت می توان یافت.

به خودت مغرور نشو جهان پیرامون بسیار بزرگ تر از توست در جریان آن شناور باش و بدان قدرتی که تو را به حرکت در می آورد بسیار قوی تر از توست.بیشتر به نیروی تفکر متکی باش تا نیروی جسم.شمشیر عقل را در آتش عمل شکل بده فکری را دنبال کن که نه فقط منطقی ، بلکه عملی هم باشد. خود را در حصار دلیل و منطق حبس نکن ، زیرا منطق تنها یکی از راههای رسیدن به حقیقت است و حقیقت فراتر از منطق است. نگذار که منطق تو را بفریبد استدلال زمانی دوست توست، که الهام آن را هدایت کند. درست یا غلط بودن هر چیز را در قلبت احساس کن تا قدرت استدلال ذاتی و واقعی ات پرورش یابد قدری خود را از نقطه نظرات دیگران جدا کن. از منطق برای سرکوب دیگران استفاده نکن بلکه در بحث ها با ملایمت و بعنوان ابزاری برای روشن ساختن موضوع از آن استفاده کن.

در بحث بی غرض و منصف باش،بگذار حقیقت راهنمایت باشد نه تمایل به غلبه کردن، بدان که دستیابی به حقیقت تنها پیروزی ای است که ارزش تلاش دارد.

مهربانی و مراعات حال دیگران، هر دو از نشانه های قدرت درونی است عقاید دیگران را در کنار عقاید خودت بپذیر و به یاد داشته باش که تسلط بر خود بزرگ ترین پیروزی است. با خودت محکم و قوی، و با دیگران با ملایمت رفتار کن. برای تقویت اراده، وظایف سخت را قبول کن و سعی کن آنها را کامل انجام دهی. روزی یک کار را که باعث تقویت اراده شود انجام بده.اقتدار شخصیت را با پایبندی به تعهدات افزایش بده نه با تحمیل عقایدت به دیگران.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تغییرات مثبتReviewed by مرکز مشاوره اکسیر on Jul 4Rating:
زمان مطالعه مطلب : ۲ دقیقه

مرکز مشاوره اکسیر با مجوز وزارت بهزیستی

ساعات کاری


۱۰ صبح – ۹ عصر
شنبه- پنجشنبه (غرب)
۱۲ صبح- ۸ عصر
شنبه- پنجشنبه (شرق)
بسته
جمعه
بسته
تعطیلات رسمی

اطلاعات تماس شعبه ها


شعبه شهرک غرب

۸۸۵۷۱۸۰۰ – ۸۸۰۷۸۵۸۵
۸۸۵۸۱۷۸۶ – ۸۸۰۷۸۸۴۴

شعبه فلکه اول تهرانپارس (کیمیای زندگی)

۷۶۷۱۰۸۲۳ – ۷۷۸۸۲۸۱۷
۷۶۷۱۰۸۱۹


اینستاگرام مرکز مشاوره اکسیر پینترست مرکز مشاوره اکسیر تلگرام مرکز مشاوره اکسیر مرکز مشاوره اکسیر در ویز

آدرس شعبه ها


شعبه شهرک غرب

شهرک غرب ،بلوار دادمان ، خیابان فلامک شمالی ، کوچه حیدریان پلاک ۱۸

شعبه فلکه اول تهرانپارس (کیمیای زندگی)

فلکه اول تهران پارس ، خیابان امیری طائمه(۱۴۲ غربی) پلاک ۱۲ واحد ۱
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره اکسیر می باشد . هرگونه کپی برداری از این سایت پیگرد قانونی دارد .
Call Now Button